چگونه از ویدیوهای آموزش گیتار لامینور استفاده کنم؟

لامینور همیشه سعی می‌کند که در کنار ارائه‌ی آکوردهای گیتار، به ساده‌تر کردن مسیر پیشرفت هنرجویان و نوازندگان گیتار هم کمک کند. یکی از محبوب‌ترین قابلیت‌های سایت، ویدیوهای آموزشی متعددی است که به کمک اساتید گیتار تهیه و در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.
در این مقاله قصد داریم شما را با ویدیوهای آموزشی لامینور آشنا کنیم و به این سوال جواب دهیم که کدام ویدیو بهترین انتخاب برای شما است؟
در حالت کلی ویدیوهای آموزش گیتار لامینور در سه دسته تهیه شده‌اند:
۱. ویدیوهای آموزش ترانه‌های پاپ
۳. بسته‌ی استارتر (آموزش گیتار از صفر)

دو دسته‌ی اول برای افرادی مناسب هستند که تا حدی با نوازندگی گیتار آشنایی دارند. هرچند ویدیوهای آموزش ترانه‌های پاپ، به تمامی جزئیات آهنگ از جمله آکورد، ریتم، تئوری‌های ضروری برای اجرای ترانه و حتی گاهی اورتور و ملودی ترانه اشاره می‌کنند.
در صورتی که ویدیوهای‌ آموزش ریتم، کوتاه‌تر هستند و تنها ریتم و اجرای کلی آهنگ را آموزش می‌دهند.
اگر به تازگی اولین گیتار خود را تهیه کرده‌اید یا هنوز با برخی اصول نوازندگی آشنایی ندارید، می‌توانید با بسته‌ی استارتر لامینور، گیتار را از ابتدا یاد بگیرید.

تمامی این ویدیوها (و بسیاری قابلیت‌های دیگر) به عنوان بخشی از لامینور پلاس ارائه می‌شوند، و درحال حاضر به شکل جداگانه به فروش نمی‌رسند.

ویدیوهای آموزش ترانه‌های پاپ(دمو)
در این ویدیوها،‌ مدرسان لامینور سعی می‌کنند محبوب‌ترین آهنگ‌های ایرانی را به شکل کامل به شما آموزش دهند. با مشاهده‌ی این ویدیوها، با نحوه‌ی اجرای آکورد و ریتم آهنگ و همچنین تئوری‌های مهم در اجرای آهنگ آشنا خواهید شد. همچنین برخی از آهنگ‌ها به همراه اجرای اورتور آموزش داده می‌شوند.

بسته‌ی استارتر لامینور(دمو)
اگر به تازگی یادگیری گیتار را شروع کرده‌اید، یا با برخی از نکات اولیه‌ی نوازندگی گیتار آشنایی ندارید،‌ بسته‌ی استارتر بهترین انتخاب برای شما است. ویدیوهای این مجموعه، نوازندگی گیتار را از صفر به شما آموزش می‌دهند. این بسته به همراه سه متد آموزشی از سه مدرس معتبر گیتار کشور ارائه می‌شوند. این متدها هرکدام مخاطب خاصی دارند. به عنوان مثال یکی از مسیرها، نوازندگی را به همراه پیک آموزش می‌دهد.

اگر مطمئن نیستید کدام روش بهترین انتخاب برای شما است، می‌توانید مسیر اول را انتخاب کنید. ویدیوهای دیگر همواره در دسترس شما هستند و می‌توانید با مشاهده‌ی آن‌ها به اطلاعات بیشتری درباره‌ی نوازندگی دست پیدا کنید.